YENİ

duyuruYENİ VİDEOLAR EKLENMİŞTİR.

( Davut AÇIKGÖZ, Ümmethan BODUR ve Şerif ZENGİN'İN KENDİLERİYLE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SOHBETLER EKLENMİŞTİR.)

HAYVAN TAKVİMİ

Son Haberler

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI 26 Eylül 2011  Almanya'da yaşayan KARAKAS Kudeke ÇALIŞKAN Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Cenab-ı Haktan Rahmet ve Mağfiret geride kalan aile efradına ve sevdiklerine sabır ve başsağlığı diliyoruz. K.T.V.Yönetimi? Details...

TOKİ BİLGİLENDİRMESİ KOMİTE Toki Genel Müdürlüğü ile yapılacak görüşmelerde toplumumuzu temsil edecek kişi ve kurumların tespiti amacı ile bu projenin sağlıklı ve sistemli yürütülmesi, Kazak toplumunun sürece ilişkin doğru ve düzenli olarak bilgilendirilmesi amaçlarına uygun olarak 3 Aralık 2011 günü Ziyacan Ünalan'ın evinde geniş katılımlı bir toplantı yapılmıştır. Yapılan bu toplantıda komite kurulması ve bundan sonra yapılacak toplantıların kurumlarımızdan herhangi birinin salonunda yapılması hususunda mutabık kalınmıştır. Bu mutabakat neticesinde ''Kazak Kent Projesi Komitesi '' ilk toplantısını 10 Aralık 2011 günü Kazak Vakfında saat 10.oo da gerçekleştirmiştir. Toplantıya A.Vahap KILIÇ, Yakup CAN, Ramazan YÜKSEL, Cumali ZENGİN, Ebutalip ÇOBANOĞLU, Kaplan TOSUN, A.Hamit ERBAŞ, Fazıl TOPLU, İzzet ÜNLÜ, Musa ÜŞÜMEZ, Ahmet AKYÜZ, Ertuğrul ERBAŞ iştirak etmişlerdir. Toplantıya davet edilen ve gelecekleri bildirilen Abdullah ÜNALAN, Ayfer KUBİLAY, Mansur TEYCİ ve Azizullah POLAT katılmamışlardır. Toplantı neticesinde toplumumuzu temsil edecek olan  ''KOMİTE '' 5 asıl ve 2 yedek üyeden müteşekkil olarak 7 kişi seçilmiş ve göreve başlamışlardır. Seçilen bu komite A.Vahap KILIÇ, Yakup CAN, Ramazan YÜKSEL, Cumali ZENGİN, Ertuğrul ERBAŞ, Kaplan TOSUN, Musa ÜŞÜMEZ den oluşmuştur. Komite Toki ile görüşmeleri sürdürecek, gelişmelerle alakalı bilgilendirmelerde bulunacaklardır. Yapılacak ilk toplantıda toplantıya iştirak etmeyenlerin tekrar davet edilmesi, toplantıya katılmama sebeplerinin sorulması hususu oybirliği ile kararlaştırılmıştır. K.T.V.Yönetimi? Details...

--= NFSP =--

Kazakça Sertifika Töreni 25/06/09 Kazakistan Büyükelçiliği`nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı`na bağlı Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü`nün Topkapı Türki Cumhuriyetler Kültür Evleri`nde organize ettiği Türkiye`de yaşayan Kazaklar ve Türkler için tertiplediği Kazakça konuşma ve yazma kursu bu yılki mezunlarını vermiştir.Mezun olanlara sertifikalarını Kazakistan Büyükelçisi Bağdat AMREYEV ve Kültür A.Ş. Genel Md. Nevzat BAYKAN tarafından birlikte verilmiştir.Törene basın mensuplarının yanı sıra Kazak Türkleri Vakfı`nı temsilen A.Vahap KILIÇ , Celal KAHRAMAN , Kemal GEZER katılmışlardır.Sertifika alan dil kursu öğrencilerine başarılar dileriz.K.T.V. Yönetim Kurulu ? Details...

Saat


VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI Yazdır e-Posta

TASBİKE Cafer UYSAL ( Capanya ) Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Cenab-ı Haktan Rahmet ve Mağfiret geride kalan kederli ailesine , sevdiklerine ve dostlarına başsağlığı diliyoruz. Merhumun cenazesi 21 Temmuz 2012 cumartesi günü ikindi namazına müteakip Bağcılar Güneşli Kazak Kent Camiinden defnedilecektir. Mekanı Cennet olsun.

K.T.V.Yönetimi

 
PDF Yazdır e-Posta

 
VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI Yazdır e-Posta

1 Temmuz 2012 TASBİKE  Diş Dr.Turan PINAR rahmetli olmuştur. Merhuma Cenab-ı Haktan Rahmet ve Mağfiret geride kalan ailesi, yakınları ve sevdiklerine Başsağlığı ,sabırlar diliyoruz. Cenazesi pazartesi günü öğle namazına müteakip Zeytinburnu Emine İnanç Vakfı Camiinde kılınacak namazın ardından defnedilecektir.

K.T.V.Yönetimi

 
VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI Yazdır e-Posta

28  Haziran 2012 CAKABAY İmangali ' nin oğlu Mustafa BAHADIR İstanbulda vefat etmiştir.Merhuma Cenab-ı Haktan Rahmet ve Mağfiret geride kalan yakınlarına , sevdiklerine , aile efradına sabırlar ve başsağlığı diliyoruz. 29 Haziran 2012 CUMA GÜNÜ Küçükçekmece Tepeüstü Yıldız camiinde cuma namazının ardından kılınacak cenaze namaından sonra defnedilecektir.

K.T.V.Yönetimi

 
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE ZİYARETİ Yazdır e-Posta

07 / 06 / 2012 Perşembe günü KÜÇÜKÇEKMECE Belediyesine ziyaret gerçekleştirilmiştir. Daha önce yapılan program çerçevesinde Başkan Yardımcılarından Levent USLU  ve Başkan Yardımcısı Hüseyin İPEK beylere ziyaret yapılmıştır. Ziyarette Vakfımız tanıtılmış sorunları dile getirilmiş ve ortak çalışmalar yapılması hususu kararlaştırılmıştır. Zİyarette Vakfımızı temsilen Başkan A.Vahap KILIÇ , Celal KAHRAMAN beyler gitmişlerdir. Başkan Yardımcılarına çeşitli hediyeler takdim edimiştir.

K.T.V.Yönetimi

 
PİKNİK DUYURUSU Yazdır e-Posta

9 / 06 /2012  Cumartesi günü Vakfımız tarafından kır gezisi ve piknik düzenlenmiştir. Kayabaşı - Şamlar Orman alanı ve piknik ören yerinde kır gezisi ve piknik vardır sabah saat 07.30 da Küçükçekmece Yıldız camisi önünden otobüs kalkacaktır. Piknik için ihtiyaçlar her şahıs kendisi nevalesini götürecektir, saat 18.00 de sona erecektir . PİKNİK ücretsizdir katılmak isteyenlere duyurulur. Müracaat Küçükçekmece de Mustaf İYİMOLLA 'ya yapılacaktır.

K.T.V.Yönetimi

 
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI Yazdır e-Posta

07 / 05 / 2012  İstanbul yaşayan BAZARKUL H.Çedim SÜMER ' in oğlu Tacettin Şükrü SÜMER rahmeti rahmana kavuşmuştur. Merhuma Cenab-ı Allahtan Rahmet ve Mağfiret geride kalan ailesi, sevdikleri ve dostlarına sabırlar ve başsağlığı diliyoruz. Merhumun cenazesi 8 Mayıs salı günü Güneşli Kazak Kent Camisinde öğle namazdan sonra kaldırılacaktır. Mekanı Cennet olsun.

K.T.V.Yönetimi

 
KERMESE DAVET Yazdır e-Posta

4 Mayıs 2012 cuma gününden itibaren bir haftalık Hoca Ahmet Yesevi Vakfı tarafından  ''KERMES '' düzenlenmiştir. İstanbul Bağcılar  -  Güneşli  HAY Vakfın ' da okuyan talebeler yararına herkesin davetli olduğu Kermes Cuma günü açılacak ve perşembeye kadar devam edecektir .Önemle duyurulur.

K.T.V.Yönetimi

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 İleri > Son >>

Sayfa 8 / 42

Favoriler

Siteyi Favorilere Ekleyin
Sayfayi Favorilere Ekleyin
Giris Sayfasi Yapin
Sayfayi Yazdir

Galeriden Seçmeler

Anket

Web sayfamızı beğendiniz mi?
 

Ziyaretci Sayisi

mod_vvisit_counterBugün4
mod_vvisit_counterHepsi502137
Bookmark and Share